درباره فارکس شارژ ایران

شرکت فارکس شارژ ایران از سال 2014 فعالیت خود را در بخش برنامه نویسی MQL4 آغاز نموده و توانسته با بکارگیری از نخبگان و تحلیلگران بازار های مالی جهانی مخترع قدرتمند ترین ربات فارکس باشد.
تا کنون ربات موفق بوده بدونه هیچگونه ضرری تمامی معاملات را با استفاده از معادلات ریاضی و هوش مصنوعی در سود ببندد و برآیند معاملات مثبت باشد.
با اخذ نمایندگی از معتبرترین بروکر هایی که در حال حاضر با ایران فعالیت خود را ادامه میدهند توانسته ایم سیستم نقد کردن درآمد دلاری حاصل از کارکرد ربات را راه اندازی کنیم تا خدمات رسانی واریز و برداشت ریالی ما زیر نظر کارشناسان وبسایت در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران به بهترین شکل و کمترین خطا انجام شود.
هدف ما سود آوری در بازار معاملات ارز بوده به طوری که با سود آوری دلاری برای کاربران بتوانیم بخشی از سختی تحریم ها در ایران را آسان کنیم.
image

ما که هستیم و چه کاری انجام میدهیم ؟

ما که هستیم و چه کاری انجام میدهیم؟

🔸ما فارکس شارژ ایران هستیم، ما میدانیم که رشد سرمایه و رشد دارایی های شما در بازار فارکس و سهام کار بسیار دشواری هست و حتی در صورت ضرر نکردن و رشد سرمایه  استرس زیادی به شما متحمل میشود مخصوصا اگر در این بازار تازه وارد باشید…

🔸افراد جعلی و کلاهبردار زیادی در این بازار دخیل هستند که کار را برای فعالیت شما در این بازار دوچندان سخت میکنند.

🔸حال ما یعنی متخصصین در حوزه ی فناوری و تکنولوژی و تحلیلگران خبره و زبردست در بازار های مالی بین المللی تیم بزرگ فارکس شارژ ایران را تشکلیل دادیم که به واسطه ی علم و دانش و تجربه ابزار های سودمند و مفیدی را برای شما تهیه کنیم که به راحتی تمامی موانع را کنار زده و در بازار فارکس بدون استرس و صرف زمان زیاد به رشد سرمایه و دارایی خود بپردازید.

🔸ما اکسپرت ادوایزرها و اندیکاتورهای سفارشی و دقیقی را در متاتریدر ۴ ایجاد میکنیم که با تجزیه و تحلیل های پیچیده ای از بازارها معاملات را به سرعت ظرف یک ثانیه انجام میدهد و همچنین اندیکاتور هایی که میسازیم بسیار حیاتی و کار آمد در بازار های مالی میباشند که در صورت استفاده ی آنها به ساده ترین شکل ممکن میتوانید تحلیل های خود را ساده کنید و سود را در حساب خود جاری کنید.

🔸شاید بعضی از کلمات و اصطلاحات شما را از سرمایه گذاری در این بازار بترساند به دلیل آشنا نبودن به این مسائل اما در حقیقت کار ما همین هست . ما رباتی به شما تقدیم میکنیم که شما بدون نیاز به دانش میتوانید در این بازار سرمایه گذاری کنید و سود ببرید . همچنین پنل کاربری حرفه ای و دقیقی در ا ختیار شما قرار میدهیم تا با زبان فارسی و به سادگی با استفاده از ان در هر لحظه روند سرمایه گذاری خودتان را پیگیری کنید.

🔸اما با توجه به اینکه اصل اول در گروه فارکس شارژ ایران آگاهی مشتریان از بازار هست

🔸در آخر شمارو آگاه میسازیم از اینکه در این بازار همیشه ریسک وجود دارد و نه تنها ما بلکه هیچ شخص و موسسه ای نمیتواند به شما تضمین سوددهی همیشگی و کامل را بدهد و همیشه امکان ضرر و حتی کال شدن حساب وجود دارد . بنابراین ما به شما دروغ نخواهیم گفت و شما را با وعده های توخالی تضمین شده دعوت نخواهیم کرد.

🔸اکیدا توصیه میکنیم که به هیچ عنوان با سرمایه حیاتی زندگی خود ( مانند فروش خانه ، ماشین ، گرفتن وام و… ) وارد این بازار نشوید بلکه از سرمایه ای استفاده کنید که قابلیت در ریسک بودن را داشته باشد.

🔸ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا کمترین ریسک متوجه حساب شما باشد و تمام احتمالات را در نظر گرفته ایم

🔸اما شما باید با آگاهی کامل از این موضوع وارد بازار شوید.

🔸امیدواریم بتوانیم باهم و در کنار هم سود کنیم و ارز اوری به کشور عزیزمان داشته باشیم.

با تشکر فارکس شارژ ایران