فارکس شارژ ایران ، ارائه دهنده ربات های معامله گر فارکس میباشد که تا به امروز خداروشکر موفق بوده و تمامی کاربران سود کرده اند.

شما به راحتی میتوانین با استفاده از طرح 5050 ( رایگــــان ) در سایت ثبت نام کنید ، در این طرح ربات کاملا رایگان هست و شما نیازی نیست هزینه ای پرداخت کنید.

پس با سرمایه گذاری حداقل 300 دلار میتونین وارد بازار شده و از ربات استفاده کنید ، این 300 دلار جهت شارژ حساب شما در بروکر هست.

که شما میتوانید خودتان از هر طریقی که میتوانید اقدام به شارژ حساب خود در بروکر بین المللی کنید ، در غیر اینصورت هیچ گونه مبلغی در اختیار وب سایت قرار نمیدهید و اصلا ” نیازی به اعتماد به وب سایت فارکس شارژ ایران ندارید” در حقیقت وب سایت باید به شما اعتماد کند که بعد از کسب سود ، سود مشارکت وب سایت را پرداخت نمایید.

در طرح 5050 از سود حاصل کارکرد ربات 50 درصد به وب سایت تعلق میگیرد و 50 درصد به کاربر ( مشتری ) تعلق میگیرد.

البته در شرایطی که مشتری بخواد از طرح های دیگه ( که سود مشارکت کمتری پرداخت کند ) استفاده کند باید مبلغی را به سایت پرداخت کند و طرح را خریداری نماید. ( که کاملا انتخابی میباشد ) چرا که در طرح 5050 به صورت مادام العمر میتونین فعالیت کنید.

برگردیم به اولین جمله : شما نباید به فارکس شارژ ایران اعتماد کنید به این دلیل که نیازی ندارید .

عملکرد ربات هم میتوانید از بخش نتایج ربات مشاهده نمایید و یا از طریق متاتریدر بصورت آنلاین کار ربات را بر روی حساب برخی از مشتریان که اجازه این اقدام را داده اند بررسی کنید.

پشتیبانان وب  سایت همیشه آماده پاسخگویی به شما هستند