شرایط اتصال حساب معاملاتی به حساب کپی تریدینگ فارکس شارژ ایران

-حداقل موجودی حساب 500 دلار
-عضویت در آیبی فارکس شارژ ایران
-اقتتاح حساب در بروکر روبوفارکس
-30 درصد از سود هر معامله حق کمیسیون معامله گر ( توسط بروکر به صورت خودکار برداشت میشود )
-حداقل بازه زمانی اتصال به حساب کپی ترید 4 هفته

هرآنچه باید درباره کپی تریدینگ بدانید

کپی تریدینگ چیست ؟

فرض کنید که معامله‌گر یا تریدر ماهری نیستند اما کسی را می‌شناسید که هزاران دلار سود می‌کند. چه می‌شد اگر معاملات او را کاملاً کپی می‌کردید؟ یعنی هر چه او خرید، می‌خریدید و هر چه او فروخت می‌فروختید؟
معامله‌گر مورد نظر شما قطعاً دلش نمی‌خواهد ضرر کند، او برای معاملاتش تحلیل می‌کند و شما فقط هر کاری که او کرد را انجام می‌دهید. این می‌تواند راه خوبی برای سوددهی باشد. این کار امروزه در برخی از بروکرهای آنلاین دنیا امکان‌پذیر است که به آن کپی تریدینگ می‌گویند.
مزایای یک پلتفرم کپی تریدینگ
کاهش ریسک برای معامله‌گران تازه‌کار
همان‌طور که بارها و بارها گفتیم، نوسان بالای بازار فارکس باعث می‌شود که بسیاری از سرمایه‌گذاران از ورود به آن خودداری کنند؛ اما اگر ما سیستم معامله‌گری سنتی که در آن ما تنها به قابلیت‌های و مهارت‌هایمان خودمان تکیه داریم را با سازوکاری جایگزین کنیم که در آن فردی حرفه‌ای که سوابق معاملاتی خوبی دارد به‌جای ما تصمیم‌گیری می‌کند، این بازار آینده بهتری خواهد داشت.
خیلی‌ها به دلیل عدم فهم صحیح مهارت‌های معاملاتی مانند تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال تحلیل سنتیمنت، مدیریت ریسک، مبالغ زیادی را از دست‌ داده‌اند. به همین دلیل است که تقسیم وجوه هر فرد به چندین قسمت و فراهم آوردن امکان مدیریت آن‌ها در یک پلتفرم معاملات مشابه می‌تواند سود و موفقیت آنها در آینده را تضمین کند.
دردسر کمتر، سود بیشتر و یادگیری آسان‌تر
انجام معاملات به‌هیچ‌وجه کار آسانی نیست. این سختی در خصوص بازاری پر نوسان مانند فارکس ، بیشتر هم خواهد شد.
طراحی و اجرای درست معاملات به زمان بسیار زیادی نیاز دارد و همه افراد وقت این را ندارند که زمانی را به معامله فارکس و یا فراگرفتن [روش] آن اختصاص دهند.
ولی صرفا نباید این مسئله را چنان برداشت کرد که آنها نمی‌توانند به سود برسند. معامله‌گران تازه‌کار با استفاده از این پلتفرم می‌توانند دردسرهای این کار را حذف نمایند. از طرف دیگر این امکان نیز برای آنها وجود خواهد داشت که پیش از ورود تمام و کمال به این بازار، کمی مزه آن را بچشند. تنها کاری که باید انجام دهند این است که مقداری از پولی که برای معاملات کنار گذاشته‌اند را در اختیار افراد متخصص قرار داده؛ از آنجا به بعد پلتفرم کارها را پیش خواهد برد.
البته این پلتفرم برای کسانی که قصد یادگیری دارند و می‌خواهند با مشاهده معاملاتِ افرادی که از روی دست آن ها کپی می‌کنند، این کار را با روشی کاربردی‌تر فرا بگیرند و سود بیشتری ببرند نیز بسیار مناسب خواهد بود.
فقط اشتباه نکنید. سیستمهای کپی تریدینگ به معنای در اختیار نهادن سرمایه در خدمت و یا حساب نفر دیگر نیست. شما مالک حساب خود هستید و بر آن کنترل دارید. سیستمهای کپی تریدینگ باعث می شوند تا فرد تازه کار که معامله نمی داند، به صورت سیستمی روش معامله فرد حرفه ای برای او نیز تکرار می شود و او به واسطه بهره مندی از روش معامله فرد حرفه ای در صورت کسب سود، پاداشی از پیش تعیین شده به وی پرداخت می نماید. تمام این موارد توسط سیستم صورت می پذیرد.

معاملات بر روی حساب کپی تریدینگ فارکس شارژ ایران بر، عهده ی چه کسانی است؟

یکی از قوی ترین تیم های تحلیل گری تکنیکال و فاندامنتال در بازار های مالی جهانی بروی این حساب معاملات را انجام میدهند که به صورت کاملا تخصصی تک تک معاملات بررسی شده و سپس در حساب معاملاتی انجام میشود.
کلیه تحلیلگران از فیلتر های سخت شرکت سرمایه گذاری ربولایف چنجر عبور کرده و این اطمینان را به شما میدهیم که حرفه ای ترین معامله گران فارکس روی حساب کپی تریدینگ مشغول فعالیت هستند.