🔸توجه

 

لطفاً شرایط استفاده از سایت را با دقت بخوانید. با دسترسی به این سایت و هر صفحه از آن، شما موافقت می کنید که مطابق با شرایط استفاده زیر عمل کنید. اگر با شرایط استفاده زیر موافق نیستید ، به این سایت یا صفحات آن دسترسی نداشته باشید.

🔸مسئولیت بازدید کنندگان

 

اطلاعات مربوط به این وب سایت و خدمات ارائه شده در اینجا برای توزیع و یا استفاده توسط هر شخص در هر کشور یا حوزه قضایی در نظر گرفته نشده است که در آن توزیعیا استفاده، خلاف قانون یا مقررات محلی باشد. هیچکدام از خدمات FCI برای اشخاص ساکن در هر کشوری که ارائه چنین خدماتی مغایر قانون یا مقررات محلی باشد، در دسترس نیست. این مسئولیت بازدید کنندگان این وب سایت است که شرایط را رعایت کرده و از هرگونه قوانین و مقررات محلی که در آن مشروط هستند پیروی کنند. هیچ چیز در وب سایت FCI نباید به عنوان وکالت برای خریدیا پیشنهادی برای فروش هر محصول یا خدمات به هر شخص دیگری در هر حوزه قضایی در نظر گرفته شود که در آن چنین پیشنهاد ، دادخواست ، خریدیا فروش طبق قوانین این صلاحیت غیرقانونی باشد.

🔸حوزه ی خدمات

 

این وب سایت توسط نام اختصاری FCI اداره میشود FCI. نه اپراتور پول الکترونیکی است و نه ارائه دهنده خدمات پرداخت FCI  برای بازدیدکنندگان این وب سایت (که پیشتر به عنوان Forex Charge Iran نامیده شد) خدمات اطلاعاتی را برای تسهیل در خریدیا فروش پول الکترونیکی و کوپن الکترونیکی محبوب ترین شرکتهای پرداخت جهانی و ارائه پیش پرداخت کالا و خدمات خریداری شده توسط بازدید کنندگان از طریق اینترنت فراهم می کند.

🔸ثبت نام

 

برای ثبت نام در وب سایت FCI  ، بازدید کنندگان باید اطلاعات شخصی زیر را ارائه دهند: نام و نام خانوادگی واقعی؛ پست الکترونیک؛ شماره تلفن؛ آدرس محل اقامت؛ تاریخ تولد؛ کارت شناسایی شخصی (یا گذرنامه ملییا گذرنامه مسافرت خارجییا گواهینامهرانندگی)؛ عکس سلفی با کارت شناسایی شخصی. FCI اطلاعات شخصی را با استفاده از هر روش موجود درستی از جمله تماس تلفنی شخصی و جلسات شخصی تأیید می کند. تا زمانی که یک بازدید کننده تمام اطلاعات شخصی مورد نیاز خود را تأمین کند و تمام اطلاعات تأیید شود ، کیف پول FCI بازدید کننده از عملکرد محدودی برخوردار است.

🔸محرومیت از ضمانت نامه ها

 

FCI : هیچگونه ضمانت صریح و ضمنی راجع به وب سایت FCI ایجاد نمی کند، از جمله این موارد اما نه محدود به ضمانت های ضمنی از تجارت ، تناسب برای یک هدف خاص یا عدم نقض نیست. وب سایت FCI “همانطور که هست” و”قابل استفاده است” در دسترس بازدید کنندگان قرار می گیرد و FCI تضمین نمی کند که هرگونه نقص یا عدم دقت در آن اصلاح شود. FCI تضمین نمی کند که وب سایت FCI نیازهای شما را برآورده سازد ، یا بدون وقفه ، به موقع ، ایمن و بدون خطا باش FCI  همچنین هیچ تضمینی مبنی بر دقیق بودن نتایج حاصل از استفاده از وبسایت FCI ، یا اینکه کیفیت هرگونه محصول ، خدمات ، اطلاعات و یا سایر مواد خریداری شده یا بدست آمده توسط شما از طریق وب سایت FCI انتظارات شخصی شما را برآورده خواهد کرد، ارائه نمیکند.

🔸سلب مسئولیت و محدود کردن مسئولیت

 

در محدوده ی حداکثر مجاز در قانون ،  FCI هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت های پیش آمده ، حادثه ای ، ویژه ، مستقیم یا غیرمستقیم (شامل ولی نه محدود به سود از دست رفته ، ضرر در معاملات یا خسارات ناشی از استفاده یا از دست دادن استفاده از وب سایت FCI و محتوای شخص ثالث ، ناراحتی یا تأخیر). این موضوع حتی اگر FCI در مورد احتمال چنین خساراتی یا زیان هایی نیز توصیه شده باشد برقرار است.) به استثنای آنچه در قانون مقرر شده است ،  FCI هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از علتی که FCI در آن کنترل مستقیم ندارد،در قبال شما یا شخص دیگری نخواهد داشت. این شامل خرابی تجهیزات الکترونیکی یا مکانیکی یا خطوط ارتباطی (از جمله تلفن ، کابل و اینترنت) ، دسترسی غیرمجاز ، ویروس ها ، سرقت ، خطاهای اپراتور ، آب و هوای غیرعادی(از جمله سیل ، زلزله یاسایر حوادث طبیعی و ناگهانی) ، آتش سوزی ، جنگ ، بیماری همه گیر ، شورش ، اقدام تروریستی ، آشوب ، اختلاف کار و سایر مشکلات کار ، تصادف ، اقدام اضطراری یا اقدام دولت می باشد. اگر در یک کشور یا حوزه قضایی زندگی می کنید که اجازه محدودیت یا محرومیت از مسئولیت یا خسارت های اتفاقی یا پیامد آن را نمی دهد ، ممکن است برخی یا همه این محدودیت ها و محرومیت ها برای شما صدق نکند.

🔸جبران خسارت

 

به عنوان شرط استفاده شما از وب سایت FCI ، شما موافقت می كنید كه FCI و ارائه دهندگان محتوای شخص ثالث آن را بی ضرر و از هرگونه ادعا ، ضرر ، مسئولیت ، هزینه و هزینه (از جمله اما محدود به وكیل) قرار ندهید. “هزینه ها” ناشی از استفاده شما از وب سایت FCI یا نقض این شرایط استفاده است.

🔸محرمانه بودن

 

این وظیفه شماست که شماره کیف و رمزهای عبور FCI را محرمانه نگه دارید. شما تأیید و موافقت می کنید که هرگونه دستورالعمل یا ارتباطی که از طریق هر وب سایت FCI به شما یا از طرف شما منتقل شود ، در معرض خطر شماست. شما به FCI اجازه می دهید که به شما اعتماد کند و به آن عمل کند ، و هرگونه دستورالعمل داده شده به FCI را که FCI معتقد است توسط شما یا از طرف شما توسط هر نماینده یا واسطه ای که FCI به آن حسن نیت دارد از شما یا به نمایندگی شما اتخاذ کرده ، به شما اعتماد کند و به آن عمل کند ، بپردازید، به درستی توسط شما مجاز شده است. شما تأیید و موافقت می کنید که FCI حق دارد برای شناسایی شما به شماره کیف پول FCI یا رمز عبور شما اعتماد کند و موافقت کنید که این اطلاعات را به کسی که به طور صحیح توسط شما مجاز نیست ، افشا نمی کنید.

🔸خاتمه FCI

 

این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده شما از این وب سایت را در هر زمان و به هر دلیل ، با یا بدون دلیل و بدون اطلاع قبلی خاتمه دهد.

🔸قابلیت جداسازی

 

اگر به هر دلیلی هر مفاد این شرایط استفاده نامعتبر یا غیرقابل اجرا تلقی شود ، آن مقررات تا حداکثر مجاز اجرا می شود ، و سایر مقررات به طور کامل و لازم باقی می مانند.