ما که هستیم و چه کاری انجام میدهیم؟

🔸ما فارکس شارژ ایران هستیم، ما میدانیم که رشد سرمایه و رشد دارایی های شما در بازار فارکس و سهام کار بسیار دشواری هست و حتی در صورت ضرر نکردن و رشد سرمایه  استرس زیادی به شما متحمل میشود مخصوصا اگر در این بازار تازه وارد باشید…

🔸افراد جعلی و کلاهبردار زیادی در این بازار دخیل هستند که کار را برای فعالیت شما در این بازار دوچندان سخت میکنند.

🔸حال ما یعنی متخصصین در حوزه ی فناوری و تکنولوژی و تحلیلگران خبره و زبردست در بازار های مالی بین المللی تیم بزرگ فارکس شارژ ایران را تشکلیل دادیم که به واسطه ی علم و دانش و تجربه ابزار های سودمند و مفیدی را برای شما تهیه کنیم که به راحتی تمامی موانع را کنار زده و در بازار فارکس بدون استرس و صرف زمان زیاد به رشد سرمایه و دارایی خود بپردازید.

🔸ما اکسپرت ادوایزرها و اندیکاتورهای سفارشی و دقیقی را در متاتریدر ۴ ایجاد میکنیم که با تجزیه و تحلیل های پیچیده ای از بازارها معاملات را به سرعت ظرف یک ثانیه انجام میدهد و همچنین اندیکاتور هایی که میسازیم بسیار حیاتی و کار آمد در بازار های مالی میباشند که در صورت استفاده ی آنها به ساده ترین شکل ممکن میتوانید تحلیل های خود را ساده کنید و سود را در حساب خود جاری کنید.

🔸شاید بعضی از کلمات و اصطلاحات شما را از سرمایه گذاری در این بازار بترساند به دلیل آشنا نبودن به این مسائل اما در حقیقت کار ما همین هست . ما رباتی به شما تقدیم میکنیم که شما بدون نیاز به دانش میتوانید در این بازار سرمایه گذاری کنید و سود ببرید . همچنین پنل کاربری حرفه ای و دقیقی در ا ختیار شما قرار میدهیم تا با زبان فارسی و به سادگی با استفاده از ان در هر لحظه روند سرمایه گذاری خودتان را پیگیری کنید.

🔸اما با توجه به اینکه اصل اول در گروه فارکس شارژ ایران آگاهی مشتریان از بازار هست

🔸در آخر شمارو آگاه میسازیم از اینکه در این بازار همیشه ریسک وجود دارد و نه تنها ما بلکه هیچ شخص و موسسه ای نمیتواند به شما تضمین سوددهی همیشگی و کامل را بدهد و همیشه امکان ضرر و حتی کال شدن حساب وجود دارد . بنابراین ما به شما دروغ نخواهیم گفت و شما را با وعده های توخالی تضمین شده دعوت نخواهیم کرد.

🔸اکیدا توصیه میکنیم که به هیچ عنوان با سرمایه حیاتی زندگی خود ( مانند فروش خانه ، ماشین ، گرفتن وام و… ) وارد این بازار نشوید بلکه از سرمایه ای استفاده کنید که قابلیت در ریسک بودن را داشته باشد.

🔸ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا کمترین ریسک متوجه حساب شما باشد و تمام احتمالات را در نظر گرفته ایم

🔸اما شما باید با آگاهی کامل از این موضوع وارد بازار شوید.

🔸امیدواریم بتوانیم باهم و در کنار هم سود کنیم و ارز اوری به کشور عزیزمان داشته باشیم.

با تشکر فارکس شارژ ایران