صندوق سرمایه گذاری چیست؟  

🔸صندوق سرمایه گذازی امن یکی از بزرگترین و موفق ترین پروژه های وبسایت فارکس شارژ ایران است که با مشارکت خبره ترین مدیران در حوضه ی سرمایه گذاری در زمینه های مختلف اداره میشود. 🔸کارشناسان با بررسی بهترین و سودده ترین پروژه های سرمایه گذاری دنیا در بخش های عمرانی، صادرات ، واردات ، بورس و اوراق بهادار و … سرمایه گذاری میکنند و به بهترین و درست ترین شکل ممکن سرمایه شما را رشد میدهند. 🔸در این طرخ سالانه 60 درصد سود دلاری به سرمایه گذاران وبسایت پرداخت میشود که به صورت هفتگی این سود از طریق پنل کاربری قابل برداشت میباشد.
توجه کلیه مبالق
🔸کلیه ی مبالغ سرمایه گذاری شده و سود به شکل دلاری دریافت و پرداخت میشود
🔸صندوق سرمایه گذاری مشترک نوعی وسیله نقلیه مالی است که از مجموعه پول جمع شده از بسیاری از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در اوراق بهادار مانند سهام ، اوراق قرضه ، ابزار بازار پول و سایر دارایی ها تشکیل شده است. صندوق های سرمایه گذاری مشترک توسط مدیران پول حرفه ای اداره می شوند ، که دارایی های صندوق را تخصیص می دهند و سعی در تولید سود یا درآمد برای سرمایه گذاران صندوق دارند
🔸وجوه سرمایه گذاری به سرمایه گذاران کوچک یا فردی امکان دسترسی به اوراق بهادار ، اوراق قرضه و سایر اوراق بهادار را که به طور حرفه ای مدیریت می شوند ، می دهد. بنابراین هر سهامدار به طور متناسب در سود یا زیان صندوق شرکت می کند. صندوق های سرمایه گذاری مشترک در تعداد زیادی از اوراق بهادار سرمایه گذاری می کنند و عملکرد معمولاً به عنوان تغییر در کل بازار صندوق دنبال می شود – حاصل عملکرد کل سرمایه گذاری های اساسی است.