چطور در سایت ثبت نام کنم ؟
شما میتوانید از طریق منو بخش پنل کاربری در سایت ثبت نام کنید همچنین از طریق منو شناور سمت چپ سایت نیز میتوانید وارد شوید
درصد سود مشارکت چیست؟
درصد سود مشارکت، مبلغی است که از مشارکت فارکس شارژ ایران(ربات) در سرمایه گذاری شما به این شرکت تعلق می گیرد.
چه زمانی میتونم اصل سرمایه رو از حساب برداشت کنم؟
در صورتی که ربات بر روی سرمایه ی شما معامله ای نداشته باشد در هر زمان امکان برداشت سرمایه اصلی را دارید اما توصیه وبسایت فارکس شارژ ایران حداقل شش ماه هست.
بروکر یا کارگزار چیست؟
کارگزار(بروکر) شرکتی است که برای شما امکان خرید و فروش سهام و شرایط سرمایه گذاری در بازارهای مالی را فراهم می کنند.
چطور متوجه بشم چقدر سود کردم؟آِیا برنامه ی خاصی برای این کار وجود دارد؟
از طریق پنل کاربری وب سایت بخش " ربات من " به صادگی میتوانید روند سوددهی را مشاهده کنید همچنین در برنامه متاتریدر در قسمت ACCOUNT HISTORY می توانید سودهای خود را در بازه های زمانی مختلف مشاهده کنید.
آیا می توانم از کارت بانکی به نام شخص دیگر برای خودم اقدام به خرید ربات کنم؟
خیر،شما فقط می توانید با حساب و یا کارت بانکی به نام خودتان و هم نام با پروفایل شما در وبسایت فارکس شارژ ایران اقدام به خرید ربات کنید.در صورت واریز پول با کارتی دیگر، با کسر 2.5 درصد، پول بازگردانده می شود.
از کجا بدانیم که پرداخت اینترنتی سایت معتبر است و از حساب ما کلاهبرداری و یا فیشینگ نمی شود؟
تمامی درگاه های پرداخت اینترنتی وبسایت از شرکت های معتبر پرداخت آنلاین در ایران هستند و انواع مجوز های لازم را دارا می باشند.همچنین از پشتیبانی فوق امنیتی SSL در پرداخت های شما بهره گرفته شده است.برای جلوگیری از حک شدن،به قسمت آدرس وبسایت پرداخت ( https) دقت فرمایید.زیرا وبسایت فارکس شارژ ایران مسئولیت هرگونه کلاهبرداری و حک شدن را بر عهده نمی گیرد.
آیا وبسایت فارکس شارژ ایران به سرمایه ی سرمایه گذار جهت برداشت از حساب در بروکر دسترسی دارد؟
خیر،تنها به حساب معاملاتی شما برای راه اندازی ربات دسترسی داریم و اطلاعات شخصی پروفایل شما اعم از لاگین و پسوورد کابینه شخصی که دسترسی به پول و سرمایه شما میرساند در بروکر فیبوگروپ نزد خودتان می ماند.
آیا امکان دارد چند حساب معاملاتی که در آن ها معاملات انجام شده است را ببینم ؟
بله، شما میتوانید از طریق بخش نمایش آنلاین نتایج ربات، نحوه معاملات و طریق کار ربات و همچنین مقدار سود بر روی چند حساب را مشاهده کنید.
برای ثبت نام در وبسایت شما باید چه مدارکی رو ارائه بدم؟
کارت ملی، تصویر تعهد نامه کتبی،ویدئو سلفی و تایید آگاهی داشتن از قوانین وب سایت و ریسک های بازار و تصویر کارت بانکی که از آن قصد پرداخت دارید.
چگونه ربات را تهیه کنم ؟
از طریق منو وب سایت وارد بخش فروشگاه شوید و از پکیج های موجود ، پکیج مناسب خود را انتخاب و دکمه خرید را انتخاب کنید و بعد از پر کردن موارد درخواستی هزینه را پرداخت کنید
درآمد به قیمت روز دلار محاسبه و واریز میشود ؟
بله ، هر زمانی که شما از طریق پنل کاربری خود درخواست برداشت نمایید حساب شما به نرخ روز محاسبه و واریز خواهد شد.
آیا در بروکر یا کار گزار های ایرانی نمیتوانیم حساب داشته باشیم برای معاملات ربات در بازار فارکس؟
خیر،کارگزارهای ایرانی نمیتوانند خدمات بازار جهانی فارکس را ارائه دهند و خدمات آن ها مختص بازارهای سرمایه گذاری در ایران هستند.
هزینه اولیه برای هر طرح به صورت ماهانه پرداخت میشود؟
خیر، هزینه ی اولیه برای هر طرح فقط یکبار دریافت میشود و تا زمانی که رضایت به استفاده از آن طرح را داشته باشید در دسترس شما میباشد.
از سود هایی که ربات کسب میکنه چه زمانی میتونم برداشت کنم؟
شما در هر زمانی می توانید از سودهایی ربات برداشت کنید ولی حداقل میزان برداشت 15 دلار است و در روزهای دوشنبه تا پنج شنبه می توانید درخواست برداشت بدهید.
برای کار با ربات حتما باید از بروکر هایی که معرفی کردید استفاده کنیم؟
بروکر های معرفی شده از طرف ما شرایط و امکانات کارربات بر روی حساب را دارا می باشند.و امکان کارکرد با بروکر های دیگر برای مجموعه فارکس شارژ ایران وجود ندارد.
آیا درصد سود مشارکت وبسایت فارکس شارژ ایران به صورت اتوماتیک برداشت میشه؟
خیر،واریز سود مشارکت فارکس شارژ ایران به عهده شما می باشد که از طریق پنل کاربری انجام خواهید داد در صورتی که انجام نشود ربات غیرفعال خواهد شد.