بهترین ربات 2021
یک ماه رایگان استفاده کنید اطلاعات بیشتر

بهترین ربات سال 2021

انتظارتون از یه ربات معاملاتی چیه؟ فکر می کنید چه امکاناتی باید داشته باشه تا توجهتون رو جلب کنه و از اون ربات برای سود خوب استفاده کنید؟ فکر میکنید میشه یه رباتی باشه که انقدر دقیق عمل کنه و به سرعت، سر یه زمان دقیق برنامه ریزی شده وارد پوزیشن بشه،معامله رو مدیریت کنه و در نهایت با یه سود معقول و چشم گیر از پوزیشن بیاد بیرون؟
بله 100% امکان داره.
تو دنیای الان که ایلان ماسک ها به راحتی در آمد دارن،سخت کار کردن خیلی هنر نیست.24 ساعت پای چارت های بازار فارکس بودن،دردی دوا نمیکنه.باید استراتژی درست داشت.حتی با استراتژی درست هم احساس هر فردی خیلی خیلی تاثیرگذاره که باعث میشه آدم بیشترضرر کنه تا سود. در نهایت نتیجه میشه چند سال تو فارکس درجا زدن. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و برنامه نویسی های کامپیوتر، این امکان در اختیار ما هست تا هوش مصنوعی بتونه خیلی از کار ها رو انجام بده. حالا ما به پشتوانه 7 سال سابقه معامله در انواع بازارهای معاملاتی، می خوایم همچین رباتی رو به شما معرفی کنیم.
ربات گلدنیوز یک ربات تمام اتوماتیک هست که برروی چارت طلا کار میکنه. معامله طلا به خودیه خود بسیار وابسته است به تجربه،بررسی اخبار،توجه به قیمت دلار و عوامل اقتصادی،اجتماعی و خیلی فاکتورهای مهم دیگر. حالا این ربات تمام اتوماتیک، تمام این آیتم های ذکر شده را در خو جای داده و با برسی این فاکتورها و به خصوص در زمان خبرهای مهم،وارد عمل شده و به سرعت نور براتون پوزیشن میگیره و تا بسته شدن معامله، آن را مدیریت میکنه.
یه نکته مهم دیگه از این ربات،شاید حتی برای اولین بار باشه که این ربات از مدیریت ریسک استفاده میکنه. یعنی چی؟
یعنی اینکه با توجه به مبلغ سرمایه گذاری شما،ریسکی که حاضر هستین قبول کنید وارد معامله بشین و حتی مقدار ضرری که در فکرتون مد نظر دارین، برای شما حجم معامله و مدیریت حساب رو بر عهده میگیره.
انجام صحیح این قابلیت از افتخارات ربات هست.

مزایای استفاده از گلدنیوز:

1-مهمترین مزیت این ربات، اتصال آن به قوی ترین شبکه اخبار اقتصادی و تاثیرگذار بر روی طلا می باشد.
2- در کسری از ثانیه اطلاعات مهم به این ربات انتقال می یابد و از آن اطلاعات برای بهتر کردن معاملات و سود بیشتر استفاده می کند.
3-دیگر مزیت ربات، داشتن مدیریت ریسک در معامله ها و تعیین اتوماتیک حد سود و درصد ضرر می باشد.
4-از سود بسیار خوب و Drawdown پایین این ربات نمیشه گذشت.
5-نکته ی دیگر در ارتباط با این ربات،استفاده بسیار راحت آن حتی برای افراد تازه کار است.

معایب استفاده از گلدنیوز:

به جدّ این ربات معایبی ندارد و هنگامی که شما از این ربات استفاده می کنید، متوجه می شوید که بسیار راحت و بدون زحمت خاصی به درآمد ایده آل برسید.
کافیه یک بار از گلدنیوز استفاده کنی.

ما یک ماه امکان استفاده رایگان برای شما فراهم کردیم

چرا ربات Gold News EA بک تست روی متاتریدر نداره؟
چون ربات Gold News EA کاملا لحظه ای با اخباری که در تقویم اقتصادی منتشر میشود معامله میکند بنابراین از سیستم بک تست متاتریدر در سالهای گذشته نمیشود استفاده کرد و اخبار به صورت آنلاین باید دریافت شود تا معامله صورت بگیرد. اما برای بررسی عملکرد میتوان ربات فعال روی حساب را از بخش نتایج بررسی کرد.(بالای همین صفحه لینک های نتایج موجود میباشد )
آیا این ربات استاپ لاس یا حد ضرر دارد به طور کل ریسک این ربات چقدر است؟
بله این ربات دارای حد ضرر میباشد و هر مقدار دلاری که مد نظر دارید به عنوان ضرر میتوانید در تنظیمات ربات وارد کنید. پیشنهاد ما برای هر 1000 دلار بالانس ، 200 دلار حد ضرر میباشد.
ربات در چه تایم فریمی کار میکند؟
با توجه به نوسانات طلا و استراتژی خاصی که این ربات برای بستن معاملات در سود دارد در تایم فریم 5 دقیقه کار میکند.
آیا میتواند از این ربات در نماد های دیگر استفاده کرد؟
خیر.در حال حاضر این ربات فقط بر روی طلا معامله میکند.
بیشترین میزان سود دهی از این ربات چقدر است؟
به طور میانگین میتوان انتظار بیش از 30 الی 40 درصد سود در ماه را از این ربات داشت.
اگر این ربات سود ده هست چرا خود شما (تولید کننده) استفاده نمیکنید؟
این مجموعه مانند هر تولید کننده ی دیگری تمایل به کسب درآمد بیشتر دارد بنابراین در کنار استفاده از این محصول اقدام به فروش آن هم میکند تا درآمد مازاد داشته باشد.
آیا پس از خرید محدودیت زمانی برای استفاده از ربات وجود دارد؟
خیر، ربات کاملا به صورت مادام العمر تحویل میشود و در صورت وجود آپدیت های جدید، برای خریدار بروزرسانی انجام میشود.
آیا با سرمایه ی کمتر از 1000 دلار میتوانم ربات را روی حساب فعال کنم؟
خیر
آیا با استفاده از این ربات سرمایه ی ما در امنیت کامل هست و از بین نمیرود و هیچ ریسکی ندارد؟
همانطور که در توضیحات اشاره شد ربات دارای آپشن مدیریت ریسک و سرمایه است که با توجه به ریسک پذیری خود شخص میتواند مبلغی که قصد ضرر دارد را در ربات وارد کند. به طور مثال مجموعه ی ما روی 1000 دلار 200 دلار را در قسمت حد ضرر ربات وارد میکند در این صورت ربات اگر با توجه به شرایط بازار دچار ضرر شود فقط مبلغ 200 دلاری که تعیین کردیم ضرر میشود که در معاملات بعدی قابل جبران است.