رد کردن لینک ها

 • شماره همراه را کامل به همراه 0 وارد نمایید برای مثال 09*********
 • هر شماره حساب را با / از شماره حساب بعدی جدا نمایید.
 • طرح های دیگر امکان فعالسازی تضمین وجه را ندارند در صورت تمایل ابتدا یکی از طرح های گلد و دایموند را فعال و سپس به این بخش مراجعه نمایید
 •   قوانین فعالسازی تضمین بازگشت وجه
  شرایط کلی :
  فارکس شارژ ایران موظف است در ازای دریافت حق تضمین بازگشت وجه از مشتری تا سقف 100 درصد از سرمایه ی اولیه را در صورتی که شرایط ذیل بر قرار باشد به حساب مشتری بازگشت دهد
  دوره های "تضمین بازگشت وجه " سه ماهه / شش ماهه و یکساله خواهد بود که با توجه به درخواست مشتری فعال میگردد و حق "تضمین بازگشت وجه "اول شروع دوره دریافت میگردد.

  حق تضمین بازگشت ماهانه 4 درصد از سرمایه اصلی میباشد
  پرداخت سه ماهه = ماهانه 4 درصد محاسبه میگردد
  پرداخت شش ماهه = ماهانه 3 درصد محاسبه میگردد
  پرداخت یکساله = ماهانه 2 درصد محاسبه میگردد

  "تضمین بازگشت وجه" تنها روی طرح های گلد و دایموند قابل فعالسازی میباشد و در طرح های دیگر قابل استفاده نیست
  شروط مهم
  -پرداخت "حق تضمین بازگشت وجه" به موقع و قبل از شروع هر گونه از معاملات ربات صورت بگیرد.
  -در صورتی که ربات شروع به انجام معاملات کند پس از اتمام کامل سیکل معاملات و توقف کامل ربات امکان فعالسازی "تضمین بازگشت وجه" وجود دارد و در حین معاملات امکان فعالسازی به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.
  -پرداخت "تضمین بازگشت وجه" از ضرر ربات در معاملات از اصل سرمایه تا سقف 100 درصد در صورتی میباشد که حساب به واسطه ی معاملات ربات فارکس شارژ ایران زیان دیده باشد و هیچگونه دخل و تصرفی مبنی بر معاملات شخصی یا دستی چه سهوا و چه عمدا صورت نگرفته باشد، در غیر این صورت تضمین کننده حق باطل کردن قرارداد "تضمین بازگشت وجه" و عدم پرداخت را برای خود محفوظ میدارد.
  -در صورتی که حق "تضمین بازگشت وجه" برای دوره جدید در روز قبل از شروع دوره پرداخت نشود تضمین وجه تا آخرین روز دوره قبل اعتبار داشته و اگر ربات معامله باز در شروع دوره جدید داشته باشد تضمین وجه باطل خواهد بود.
  -در زمان کال مارجینی فقط مقداری به حساب بازگشت داده میشود که در زمان ثبت نام به عنوان سرمایه اولیه معرفی شده، به طور مثال اگر 1000 دلار سرمایه اولیه در حساب باشد و بعد از کال مارجینی 200 دلار در حساب باقی مانده باشد 800 دلار به حساب اضافه خواهد شد تا به 1000 دلار اولیه بازگردد.
  -در صورت کال مارجینی حساب ها بازگشت مبلغ ذکر شده ، با توجه به شرایط شرکت ، طی مراحل در مدت زمان دو الی سه ماه به حساب واریز خواهد شد. این زمان تقریبی بوده و در برخی موارد میتوان به صورت آنی پرداخت کرد اما در شرایط بحرانی و فورس ماژور ممکن است دو الی سه ماه باز پرداخت زمان بر باشد.
  در صورت مورد تایید بودن موارد فوق فرم را جهت شروع درخواست ارسال نمایید ( این مرحله اول میباشد و قرارداد در مرحله دیگر با هماهنگی کارشناسان انجام خواهد شد و با ارسال این فرم فعالسازی صورت نمیگیرد)  
بازگشت به بالای صفحه